Zolenat
Endikasyonlar ve detaylı ürün
bilgisi için tıklayın.

Tekamen
Endikasyonlar ve detaylı ürün
bilgisi için tıklayın.

Emetril
Endikasyonlar ve detaylı ürün
bilgisi için tıklayın.

Idamen
Endikasyonlar ve detaylı ürün
bilgisi için tıklayın.

Flumen
Endikasyonlar ve detaylı ürün
bilgisi için tıklayın.

Rubens
Endikasyonlar ve detaylı ürün
bilgisi için tıklayın.

Carmen
Endikasyonlar ve detaylı ürün
bilgisi için tıklayın.

Bizden Haberler

Türk ilaç sektörünün öncü kuruluşlarından Mustafa Nevzat’ın Yenibosna’daki üretim tesisleri, tüm dünyada kabul gören ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri belgesini aldı. Yüksek kalite standartları sayesinde Mayıs ayında ABD’ye ürün ihraç etmeye başlayan Mustafa Nevzat, ISO 14001 ile kalite alanındaki başarısını belgelemiş oldu.

24 Temmuz 2007, İstanbul; Mustafa Nevzat’ın Yenibosna’da bulunan üretim tesisleri, İngiliz Yönetim Sistemleri Kuruluşu’nun BSI’ın Haziran ayında tamamladığı denetimleri sonrasında ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri belgesi almaya hak kazandı. Çevre Yönetim Sistemleri alanında tüm dünyada kabul gören ISO 14001 belgesi ile Mustafa Nevzat, sahip olduğu yüksek kalite standartlarını bir kez daha kanıtlamış oldu.

Üretim tesislerinin bir süre önce Amerikan Gıda ve İlaç Kurumu’nun denetiminden geçtiğini, bunun sonucunda ABD’ye ürün ihraç etmeye başladıklarını hatırlatan Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş. Genel Müdürü M. Levent Selamoğlu şunları söyledi:

"1984 yılında kurulan Yenibosna tesislerimizde, 84 yıllık köklü geçmişimize dayanan bir kalite anlayışı benimsiyoruz. Kalite alanında bugüne kadarki çalışmalarımızla, dünyanın gelişmiş herhangi bir ülkesinde faaliyet göstermemizi sağlayan bir altyapı oluşturmayı başardık. Bir süre önce, Amerikan Gıda ve İlaç Kurumu’nun (Food and Drug Administration- FDA) onayını alarak ABD’ye ürün ihraç etmeye başladık. Aldığımız ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri belgesi ile kalite alanındaki başarımızı pekiştirdik. Bugüne kadar Türk ilaç endüstrisinden pek çok ilki gerçekleştiren ve modern ilaç sektörünün gelişimine katkıda bulunan Mustafa Nevzat olarak, kalite alanında da öncülüğümüzü sürdüreceğiz."

26 – 30 Mart II. TBBİ Onkoloji Kongresi27 -28 mart tarihlerinde kongre alanı kumla ateşin dansına şahitlik etti. Standımızda minerolog Gaye Döşer tarafından gerçekleştirilen "CAM BONCUK” workshop’u izleyenlerin meraklı bakışları arasında her gün yüzlerce yaka iğnesine imza atarak oturum aralarını değerlendirmek isteyen birçok hekimimize enfes bir gösteri imkanı sundu.

Onkoloji camiasının duayenlerinden olan Prof.Dr.Önder Berk’in "Özgür Bir Kelebek Gibi" isimli kitabını imzaladığı 27 Mart Perşembe günü standımız, birçok hekimin buluşma noktası oldu.

30 Mart tarihinde sona eren kongreden, hekimlerimizin 2009 Nisan ayında gerçekleşecek olan Ulusal Kanser Kongre’sinde yeni bir ürünle daha MN Onkoloji’yi görmek istemeleri temennisiyle ayrıldık.

Kongre fotoğraflarını buradan görüntüleyebilirsiniz.

Mustafa Nevzat İlaç Sanayi A.Ş.; geçmişi 2500 yıl öncesine giden bir teknikle çekilen fotograflardan oluşan "İğne Deliği Fotoğrafları" sergisine sponsorluk desteği veriyor. Sergi, İstanbul Modern Sanat Müzesi'nde 24 Ağustos 2008'e kadar açık kalacak.